NOVINKY

Aktualizace proběhla dne: 17. března 2003


17. března 2003

Proběhla aktualizace a vylepšení designu sekce Šumava. Dále jsem přidal pár ftipných povídek - nejlepší sesednout se s pár lidma v hospodě a vzít ty povídky s sebou... No a paxem aktualizoval Novinky :-)
 

11. září 2002


Opět jsme byli na paintballu a opět jsme nezapomněli foťák a opět vám předkládám ty nejlepší fotky z "pejntu". Je to prostě supr hra a už se těšim na další...

Zároveň chci k dnešnímu datu vyjádřit soustrast se všemi obětmi útoku v minulém roce. Různě po netu sháním obrázky WTC, jak vypadalo před tím (mám jeden božskej, kdy zapadá Slunce přesně mezi dvojčaty) a pak je na mých stránkách vystavím. Tenhle obrázek je moc hezkej - je to reklama na cigarety, ale přečtěte pozorně tu jednu větu. Jinak tahle reklama je stará cca 4-5 let.
Můj názor je, že se proti terorismu bojovat musí, tvrdě, ale zase se to nesmí přehánět a hledat teroristické buňky v každém státě, viď Bushi?
No doufejme, že už žádné další útoky nebudou a že se vyhneme nějakému většímu konfliktu. Už jen z toho důvodu, abych tyto stránky mohl dále obnovovat :)
 

8. září 2002


Byla zprovozněna sekce Šumava, kde najdete spoustu důležitých i zajímavých informací o Šumavě - hlavně okolí Železné Rudy, Povydří, ...  Kromě toho vám zde nabízím hodně fotografií ať už vlastních nebo cizích. Na Šumavu už jezdím přibližně 18 let a rozhodně nehodlám přestat. Šumava je pokaždé jiná, ostatně nejlépe to definuje citát Karla Klostermanna v sekci Šumava.

Přidal jsem pár zanedbaných WWW projektů do sekce Linker

27. července 2002


Dlouho očekávané fotografie a pokec o letním táboře na Vladaři u Žlutic - 1. turnus.
Kdokoliv z tábora,kdo mi chce napsat nebo bude mít fotky a bude je chtít dát na internet, aby je mohli vidět taky ostatní,mi prosím napište kliknutím ZDE.
 

28. června 2002

Narychlo přidané fotky z paintballu, ale za to bombové.

3. března 2002


Mé screenshoty ze hry HOMM III
Menší úprava skriptů ve fotkách,které si většina lidí stejně nevšimne...
Dneska nemam už do ničeho chuť...jdu relaxovat

24. února 2002


Dnes jsem aktualizoval aktuality :-). No a kromě toho už funguje tlačítko strategie a v něm hra
Heroes of Might & Magic III se seznamem artefaktů. Ve vtipárně se objevily další povídky a jeden překrásný formulář...
 

17. února 2002


Dnes se toho urodilo trošku více. Přidal jsem pár svých foteček, obnovil sekce modelky, iron maiden a vtipárna. V sekci modelky jsou samozřejmě nové obrázky ještě hezčích slečen. Iron Maiden prozatím zůstávají, sháním texty písniček. Ve vtipárně je řada nových vtipů, hlavně v sekci ženský (asi to bude tim nedávnym rozchodem) a pár památných výroků.

28. ledna 2002


Totální změna designu i náplně stránek. Pro dnešek fungují pouze novinky, o autorovi, linker a akce&foto. Další budou postupně přibývat, maximálně však do příštího pondělí.