STRATEGIE

Zde budete nacházet recenze, obrázky, dojmy a návody na různé strategie. Ještě přesně nevím, které sem dám nebo ne, ale každopádně se můžete časem těšit na Red Alert 2, Empire Earth, Star Trek: Armada a Age of Empires2: Conquerors.

Ale teď to co tady už je nebo v nejbližší době bude. Neuvěřitelně jsem se zažral do ságy Heroes of Might & Magic. Je pravda, že jedničku jsem moc nehrál, začínal jsem spíše od dvojky. To byla klasika. HOMM II dnes hraje už jen málo lidí, díky tomu, že přišla na řadu HOMM III. A té se tu budu věnovat, protože jsem u ní strávil asi tak půlku dětství a pořád si jí rád zahraju. Nyní atmosféra v Heroes byla ještě umocněna filmem The Lord of the Rings, kde stejně jako v HOMM můžete bojovat za sličné Elfy, tvrdohlavné trpaslíky, kentaury, mágy, hobity, orky a jiné.
A jak jistě spousta z vás už ví, chystá se Heroes of Might & Magic IV. Teda chystá. Hra už je více méně hotova. Její uvedení na trh se datuje ke konci března 2002. Což je celkem za chvíli. Velmi dobrá zpráva je, že se jistá česká firma rozhodla, že HOMM IV přeloží kompletně do češtiny. Takže když vám někdo nabídne nějaký quest, tak už nemusíte vyndavat slovník, abyste zjistili co vlastně od vás chce. Proslýchá se i o tom, že budou česky nadabovaná videa, ale to nezaručuji. Až budu mít více informací o HOMM IV, tak je zde samozřejmě uvidíte...


NOVINKA

Screenshoty nadupaných hrdinů a bitev

Heroes of Might & Magic III: Complete