O AUTOROVI ... TAKŽE O MĚ

Malý článek charakterizující mou osobu (skoro :-)

Fotky se mnou v hlavní roli


Takže už je mi konečně těch 20, což máte možnost vidět na fotkách (viz. níže)
Úspěšně jsem dokončil mateřskou školu, potom základní školu v Bohaticích, pro nadměrnou inteligenci jsem byl transportován na matematickou do Tuhnic a pak jsem se absolutní náhodou protlačil na Obchodní akademii Karlovy Vary, kterou už mam naštěstí taky za sebou.


Mé koníčky vlastně poznáte na těchto stránkách. Mimo jiné je to focení - a to nejen našich ožíraček, ale například Šumavy a jiné přírody. Mimo jiné miluju západy a východy Slunce, protože přeci jen, v našem podnebném pásmu to sluníčko až tak často vidět není. Zajímám se rovněž o astronomii, ale jen okrajově = Měsíc poznám bezpečně i v deliriu.


Další hobby je jazyk. Teda neni jazyk jako jazyk, ale ... no, popojedem. Mám na mysli HTML. Tvorbu internetových stránek mám rád i když jí praktikuju denně. Trochu se zaobírám JavaScriptem a trochu áespéčkama. Takže pokud by někdo chtěl vytvořit stránky nebo jen pomoci, může se na mě bez okolků obrátit.


Dále velice rád hraju kromě 3déček - Quake III a Unreal Tournament i strategie. Od firmy Westwood jsem zatím nevynechal jedinou jejich strategii. Všechny se mi podařilo dohrát a kdykoliv si rád zahraju i starší hry od nich - Command & Conquer apod.
Nyní jsem objevil hru Empire Earth, o které se v sekci STRATEGIE určitě časem zmíním. I když spousta lidí namítá, že to není nic jiného, než klon Age of Empires 2 dovedený až do Nano doby, mě se to zkrátka líbí a nikdo mi to nevymluví.


Star Trek. Star Trek je prostě Star Trek. Kdo nezná, ten pozná. A kdo zná, ať pozná ještě více.
Heslo dne: I want to belive.

A co poslouchám za muziku? Rock, metal, ale i ploužáčky, vlastně cokoliv kromě Lunetic-like. Proto jsem do svých stránek zařadil sekci Iron Maiden - jedna z nejlepších Heavy metalových kapel. Samozřejmě mám rád spoustu metalových kapel a nechci třídit, která je lepší a která ne. Zkrátka Mejdni na mě zanechali jisté (kladné) následky a tím se stali mými oblíbenci numero uno.


Mou výhradně heterosexuální orientaci poznáte v sekci MODELKY. No, kdybych neměl rád ženský, tak bych ani neměl rád rybičky, což by znamenalo, že nemám doma akvárko. Jsem zvědavej kolik lidí tohle pochopí :-)

A jelikož jsem velice úsměvavý člověk, tak sbírám a dále rozšiřuji vtipy. Bohužel / bohudík, mám v povaze, že miluji humor  rasistický, cynický, morbidní a vtipy o sexu. Zkrátka veselá kopa, ten Aladdin.